Марек претърпя нова загуба от Славия, този път при дублиращите отбори U21, съобщава zadupnitsa.com.

Дупничани загубиха с 0:3 домакинството си на „белите“ пред около стотина зрители на стадион „Бончук“. Гостите започнаха двубоя много силно и вкараха всичките си голове още до 26-ата минута.

Здравко Милев отбеляза първите две попадения в 7-ата и 15-ата минута. И двата гола паднаха след пробиви и центрирания от фланга към малкото наказателно поле, откъдето Милев не остави никакви шансове на стража на Марек – Пламен Младенов. Третотото попадение бе дело на Диего Фераресо в 26-ата минута.

През втората част дупнишкият клуб се опита да се върне в мача, но удари на Светльо Диков и Кристиян Петков не намериха целта.