Славия и България U21 завършиха 3:3 в контролна среща, която се игра в столичния квартал "Овча Купел".

В 25-ата минута Светослав Ковачев откри резултата, след като завърши с мощен удар самостоятелен пробив. Секунди по-късно обаче Дарко Тасевски изравни резултата. Македонският национал прати топката в мрежата с удар от въздуха.

Националите на България отново бяха напред в резултата, след като в 37-ата минута Здравко Димитров се разписа с техничен удар, след като се измъкна сам срещу Георги Петков. Три минути по-късно Доминик Янков се възползва от груба грешка Уманес и покачи на 3:1.

В 69-ата минута Янис Карабельов намали резултата с мощен удар от границата на наказателното поле.
Две минути по-късно Николай Дюлгеров вкара красив гол от дистанция. Полузащитникът на "белите" посрещна от въздуха отбитата след ъглов удар топка.

Стартови състави:

Славия: 1. Петков, 18. Толи, 4. Патев, 6. Уманес, 19. Велковски, 71. Стоев, 23. Узунов, 73. Бенгюзов, 27. Ковачевич, 14. Тасевски, 23. Мицански

България: 1. Дюлгеров, 5. Михайлов, 18. Гаврилов, 4. Лясков, 20. Чандъров, 22. Тилев, 8. Янков, 13. Димитров, 14. Ковачев, 3. Илиев, 11. Русев