ЦСКА 1948 и Славия завършиха 1:1 в мач от 22-ия кръг на efbet Лига. Резултата откри Иван Минчев в 12-ата минута, а Бирсент Карагарен изравни шест минути преди края на редавното време. Почти цял мач тимът на Николай Панайотов игра в намален състав, след като още в 3-ата минута Неделко Пишчевич беше изгонен.
Срещата започна кошмарно за домакините, които още в 3-ата минута останаха с 10 души на терена. Разсеяна игра на Неделко Пишчевич при изнасянето на топката бе използвано от нападателя на "белите" Владимир Николов в половината на ЦСКА 1948. Устремилият се към вратата на Наумов футболист обаче бе препънат от сръбския футболист и реферът Георги Давидов без колебание му показа директен червен картон.

Численото неравенство бързо даде резултат и Славия поведе в 12-ата минута след чудесна триходова комбинация. Хубаво центриране по земя на Тони Тасев намери около точката на дузпата Владимир Николов и той заложи топката за Иван Минчев, който с прецизен шут с левия крак откри - 0:1.

В 28-ата минута "белите" пропуснаха да нанесат втори удар. Отново Тони Тасев проби отляво, нахлу в наказателното поле и пусна прострелно центриране по земя, което обаче не стигна до него съотборник и излезе в аут. Десет минути по-късно само отлично спасяване на Наумов не позволи и на Кристиян Стоянов да запише името си сред голмайсторите. Халфът на Славия се разходи между трима играчи на ЦСКА 1948 пред наказателното поле и шутира по земя, но стражът на домакините се разтегна и изби. В добавеното време на първата част "червените" получиха право да изпълнят пряк свободен удар, а зад топката застана Бирсент Карагарен. Той прехвърли стената, но не успя да затрудни вратаря Светослав Вуцов.

Втората част започна с една промяна в състава на ЦСКА 1948. Левият бек Симеон Василев отстъпи мястото си на бразилеца Джонатан Перейра, който пропусна двубоя с Етър в миналия кръг заради наказание. Гостите започнаха активно и второто полувреме. Остро центриране в наказателното поле на ЦСКА 1948 в 57-ата минута, бе засечено с глава от резервата Николай Христов, но Даниел Наумов изби с фантастичен рефлекс. Веднага след това бе вдигнат флага за засада, така че дори и да имаше гол, той нямаше да бъде зачетен. Пет минути по-късно вратарят на домакините отново се намеси решаващо след поредно отлично центриране на Тасев от левия фланг към Христов.

"Белите" продължиха да бъдат хо-активни и 20 минути преди края шут на Тони Тасев тупна коварно пред Наумов, но стражът се справи и улови топката. Пред резервата на домакините Никола Илиев се откри шанс за изстрел, но той не успя да затрудни Вуцов.

След направените смени отборът на ЦСКА 1948 изнесе играта в половината на гостите и в 84-ата минута стигна до изравнително попадение. От корнер Талис завъртя топката към предна греда и там Бирсент Карагарен с глава отклони близкия ъгъл, не оставяйки никакви шансове на Светослав Вуцов - 1:1.

Футболистите на Славия реагираха като ужилени и натикаха съперника в неговото наказателно поле. Това обаче не даде резултат и двубоят завърши без победител - 1:1.

FT /  ЦСКА 1948 - СЛАВИЯ 1:1