Наставникът на Славия – Ангел Славков, бе разочарован от равенството срещу Локомотив София. Специалистът вярва, че тимът му е трябвало да спечели срещата в Надежда, която завърши при резултат 1:1.

„Мисля, че днес отборът на Славия загуби две точки, а не спечели една. През второто полувреме особено, след многото пропуски, които направихме след не добрия последен пас след пробив по фланга, липсата на майсторство пред гола, мога да кажа, че загубихме две точки, за което аз много съжалявам. Трябваше да спечелим трите точки, защото доминирахме през второто полувреме. Отдавна не бях виждал противника да се прибира така пред наказателното си поле и да го пресираш с топката. Най-трудното нещо във футбола е да пресираш противника с топка. Ние го направихме и затова свалям шапка на футболистите на Славия, които отново показаха невероятния си характер”, каза наставникът на „белите”.