Арда приема Славия в мач от 28-ия кръг в efbet Лига. Срещата на "Арена Арда" започва в 20:15 часа и може да я гледата по DIEMA SPORT. На Gong.bg също ще следим двубоя минута по минута.

Отборът от Кърджали записа три поредни срещи без победа (2 загуби и 1 равенство), като през седмицата изненадващо си тръгнаха от гостуването на Етър без точки. (1:2).

"Белите" от своя страна са в сходна ситуация. Футболистите на Златомир Загорчич също натупаха 2 загуби и 1 равенство в последните три срещи. И докато пораженията дойдоха от Левски и Локомотив Пловдив и могат да се определят като очаквани, то нулевото реми с Пирин със сигурност не се хареса на ръководството.

В класирането Арда е девети с 36 точки, а Славия е две места по-надулу с 30 пункта.

20:15 Арда - Славия

Вероятни стартови състави:

Арда: Господинов, Каскардо, Крачунов, Хюсеинов, Принц, Котев, Цонев, Иванов, Тилев, Тетах, Офор

Старши треньор: Николай Киров

Славия: Вуцов, Томбак, Марков, Генев, керчев, Мартинов, Минчев, Сораков, Иванов, Добрев, Николов

Старши треньор: Златомир Загорчич