Берое приема Славия в предпоследния кръг на efbet Лига за сезон 2019/2020. Контузени за домакините са Душан Перниш (дискова херния) и Стив Фуртадо (разтежение на аддукторите). С наказание за 3 мача е помощник треньорът на Димитър Димитров Георги Чиликов. Старозагорци са със 7 успеха в последните 10 двубоя в първенството. През тази кампания възпитаниците на Херо имат само едно равенство на сметката си, а в последната си среща домакините спечелиха срещу Локомотив в Пловдив с 2:0.

За Славия Дарко Тасевски продължава да е контузен. След наказание се връщат Милен Гамаков и Калоян Кръстев. Очаква се ветеранът Димитър Рангелов да се завърне при „белите“. Вероятно е младежът Филип Кръстев да получи повиквателна за националния отбор от селеккционера Георги Дерменджиев. Славия е с 9 победи и само едно поражение в последните 12 кръга, като в предишния спечели срещу Левски на стадион "Георги Аспарухов" с 2:1.

Началният час е 21:15 и ще можете да го проследите пряко по DIEMA SPORT, PLAY DIEMA XTRA и минута по минута на GONG.BG.