Славия победи с 3:1 у дома третодивизионния Балкан Ботевград в последната си приятелска среща по време на зимната подготовка.

Start-photo.bg
52 снимки

В 5-ата минута Ахмед Ахмедов бе изведен на страхотна позиция и прати топката във вратата на Балкан, но попадението му бе отменено, тъй като нападателят е бил в положение на засада.

Малко след това "белите" получиха възможност да изпълнят пряк свободен удар в близост до наказателното поле. Тони Тасев стреля технично над стената и направи безпомощен Слави Матин - 1:0.

В 20-ата минута ботевградчани организираха добро нападение, при което кълбото бе центрирано към наказателното поле. Димитър Руйчев свали много добре към Емил Колев, който бе оставен непокрит в непосредствена близост до вратата и не сбърка - 1:1.

Влезлият като резерва през втората част Роберто Илиев се разписа за 2:1 в 61-ата минута, а новото попълнение Натан Гасама оформи крайния резултат с дебютното си попадение с екипа на столичани.