Славия победи с 3:0 у дома Марек в първата си приятелска среща по време на лятната подготовка.

В четвъртата минута новото попълнение Тони Тасев се разписа във вратата на дупничани, а четвърт час след това Александър Златков също беше точен в полза на водения от треньора Златомир Загорчич състав.

В 39-ата минута Тони Иванов покачи преднината на "белите" на три попадения.

Антон Узунов
35 снимки

Вратарят Кристиян Кацарев, хърватите Карло Прпич и Иван Лагунджич, както и арменецът Храчик Геворгян карат пробен период в столичния отбор.

Националите Светослав Вуцов, Мартин Сораков и Андреа Христов не играха за Славия в тази среща, както и Радослав Кирилов, който получи малко-дълга почивка заради здравословни проблеми.

От неделя Славия заминава на лагер в Банско, където ще се подготвя до 10 юли.

Състав на Славия: Георги Петков, Венцислав Керчев, Костадин Велков, Емил Виячки, Мартин Атанасов, Александър Златков, Тони Иванов, Иван Лагунджич, Карло Прпич, Тони Тасев, Калоян Кръстев (Кристиян Кацарев, Дионидис Болионис, Петър Вуцов, Иван Дерменджиев, Ерол Дост, Кристиян Ковачев, Ярослав Цачев, Ертан Томбак, Храчик Геворгян)