Отборите на на Славия и Дунав Русе се прибраха на почивка при 1:3 за русенци в срещата от 29-ия кръг на Първа лига - двубой от Група Б на Втората осмица.

Резултатът бе открит от гостите в 12-ата минута. Драгош Фирцулеску успя да намери пролука за стрелба от дистанция. Ударът му първоначално бе спасен от Антонис Стергиакис, но Исмаил Иса притича и довкара топката във вратата.

В 24-ата минута преднината на гостите вече беше два гола. При едно центриране от ъглов удар Илия Мунин се извиси над защитата на "белите" и с глава прониза отново Стергиакис.

В 41-ата минута Славия намали резултата. Славчо Шоколаров центрира отлично от фал към Радослав Кирилов, който отлично с левия крак засече топката от въздуха, за да я прати неспасяемо във вратата на Благой Макенджиев.

Само две минути по-късно обаче Дунав отново взе аванс от два гола. Иса се измъкна от шпагата на Тейнур Марем и халднокръвно намери Светослав Ковачев на празна врата. Националът не се колеба и веднага покачи на 3:1 в полза на русенци.