Само в рамките на няколко секунди вие, читателите на Gong.bg излъчихте двама победители в Играч на мача. Стефан Велев спечели битката за шампанското на Славия – Монтана (1:0), докато в Стара Загора опитният Георги Андонов събра най-много гласове в играта за двубоя между неговия Верея и Ботев Пловдив (3:1).

Велев беше човекът, който вкара единственото попадение за „белите“ при успеха над северняците. Бившият играч на Берое и Левски беше точен в 49-ата минута, когато се разписа отблизо след асистенция на Калоян Кръстев.

ПОДРОБНИ РЕЗУЛТАТИ В ИГРАЧ НА МАЧА СЛАВИЯ-МОНТАНА – ТУК!

Георги Андонов от своя страна вкара едното от попаденията при пълния обрат на Ботев в Стара Загора. Опитният голмайстор реализира за 1:1 през първата част, а след почивката Васил Калоянов донесе трите точки за старозагорци.

ПОДРОБНИ РЕЗУЛТАТИ В ИГРАЧ НА МАЧА ВЕРЕЯ-БОТЕВ – ТУК!