Българският футболист Георги Миланов донесе победата на МОЛ Види с 1:0 при домакинството на ПАОК Солун. Унгарският шампион постигна втора поредна победа над гръцкия тим.

Единственото попадение в срещата падна в 50-та минута. Винисиус сложи топката на главата на Георги Миланов, който с много хубав удар вкара топката в десния ъгъл на вратата на Пашалакис.

Българският футболист бе сменен в 58-та минута.

Една от малкото възможности пред отбора на ПАОК се откри в добавеното време на мача, но Понтус Вернблум пропусна да се разпише.

След тази победа МОЛ Види е втори в класирането с 6 точки, а ПАОК е трети с 3, колкото има и четвъртият БАТЕ Борисов. Челси е лидер с 12 точки.

В следващия кръг МОЛ Види гостува на БАТЕ Борисов, а Челси е домакин на ПАОК Солун.