В двубой от група L тимът на Видеотон с Георги Миланов в редиците си допусна поражение като гост на БАТЕ в Борисов с 0:2. Срещата предложи интересен и качествен футбол, но домакините се справиха с опонента си в днешната среща. Миланов остана на терена до края на двубоя.

БАТЕ откри резултата, след като центриране от корнер намери добре в наказателното поле Николай Сигневич, който се разписа в 22-ата минута на срещата.

През втората част при добра атака Мирко Иванич направи резултата 2:0, след като преодоля съпротивата на бранител и с точен удар матира вратаря на Видеотон.

Срещата между Челси и ПАОК е от 22:00 часа.

В класирането БАТЕ е втори с 6 точки, а Видеотон е на 3-ото със същия точков актив, но и двата тима са с изиграни 5 мача. В последния кръг Видеотон са домакини на Челси, а ПАОК приема БАТЕ.