Арда победи Славия в София с 2:3 след много хубав и напрегнат двубой. Спас Делев откри резултата със страхотен гол, директно от пряк свободен удар в 21-ата минута, но само четири по-късно капитанът на "белите" Галин Иванов възстанови равенството. В 31-ата гостите излязоха за втори път напред в резултата, след като Радослав Василев отбеляза. Резервата Илиша Сам, от дузпа, направи резултата 1:3 в 81-ата минута. В 86-ата минута, влезлият само преди три минути, Владислав Узунов успя да намали резултата. Иван Караджов пък спаси дузпа, изпълнена от Цветелин Чунчуков в 52-ата минута. Двата отбора играха почти цялото второ полувреме с по 10 души на терена след червените картони на Деян Лозев от Арда и на Димитър Велковски от Славия за спречкване между тях в началото на втората част.