С попадение на Тони Тасев отборът на Славия стигна до равенство 1:1 с Крумовград в поредната си контролна среща от лагера в Банско.

Новакът в efbet Лига взе преднина още в третата минута, когато Серкан Юсеин центрира от корнер и Бисер Бонев се разписа във вратата, пазена от Николай Кръстев.

start-photo.bg
27 снимки

Точно половин час по-късно Тони Тасев отне топката от противника и с техничен шут от дистанция възстанови равенството в двубоя.

След почивката старши треньорът на "белите" Хосе Мария Бакеро направи множеиство промени в състава, а в 57-ата минута силен удар на Иван Минчев се отби в напречната греда на вратата на Крумовград.

В четвъртък Славия ще играе с румънския Университатя Крайова в 11:00 часа в последната си проверка по време на лагера в Банско. До момента Славия има две победи и eдно равенство в предсезонните си контролни мачове.

състав на Славия: Николай Кръстев, Ертан Томбак, Валентин Петров, Емил Мартинов, Венцислав Керчев, Людовик Соарес, Иван Минчев, Емил Стоев, Галин Иванов, Йон Бакеро, Тони Тасев (като резерви влязоха: Виктор Генев, Натан Гасама, Сибиру Кейта, Ерол Дост, Кристиян Стоянов, Роберто Райчев, Кристиан Добрев, Владимир Никилов, Георги Търтов)