Славия постигна втори успех в контролните си срещи. „Белите“ победиха Септември с 3:2 в Разлог. "Белите" водеха с 2:0 с голове на Тони Тасев и Роберто Райчев преди септемврийци да изравнят. Голът за 3:2 бе дело отново на Райчев.

Отборът на Хосе Бакеро поведе в 2-ата минута, след като бе отсъдена дузпа за игра с ръка. От бялата точка Тони Тасев матира Димитър Шейтанов. До края на първата част нямаше повече голове.

12 минути след началото на втората юношата на тима от „Овча Купел“ Роберто Райчев вкара втория си гол в проверките през този летен лагер, правейки резултата 2:0.

Седем минути по-късно резултатът бе намален. „Виненочервените“ също получиха дузпа след игра с ръка в наказателното поле на Славия. Атанас Кабов застана зад топката и успя да намали резултата, вкарвайки на бившия си тим.

Десет минути след това Септември успя и да изравни. Николай Кръстев сбърка и подари топката на Айкут Рамадан, който пусна към Борислав Маринов, а юношеският национал от дистанция се разписа за 2:2.

Четвърт час преди края на мача Роберто Райчев отново блесна. Офанзивният футболист излъга бранител на Септември и прати топката във вратата на опонента за финалното 3:2.