Славия посреща ЦСКА 1948 на стадион "Александър Шаламанов" в последен мач от 7-я кръг на efbet Лига. Двубоят е с начален час 20:30 и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към сблъсъка, като го проследи минута по минута.

От началото на сезона Славия има едва една победа в първенството, като тя дойде в гостуването на Етър. "Белите" загубиха последните си два мача, като допуснаха осем гола. Треньорът на тима Бакеро успокоява, че играчите са на правилния път, но резултатите все още не го показват. Добрата новина за "белите" е, че Иван Минчев се завръща след наказание.

Николай Панайотов успя да дебютира успешно за ЦСКА 1948. Спекулира се, че Симеон Петров вече е пратен във втория отбор на тима, който се подвизава във Втора лига. През изминалия сецон ЦСКА 1948 не успя да постигне победа срещу Славия и ще е амбициран да го стори сега.