Славия победи с 1:0 у дома втория състав на ЦСКА 1948 в последната си приятелска среща преди началото на новия сезон. Преди началото на двубоя "белите" представиха отбора си за следващия шампионат, който започва през следващата седмица.

Единственият гол беше реализиран от младия Роберто Райчев в 68-ата минута, който се разписа с добавка, след като удар на Владимир Николов се отби в страничния стълб на вратата на гостите.

start-photo.bg
100 снимки

Шест минути преди края на редовното време топката срещна напречната греда при нов опит за гол на влезлия след почивката Натан Гасама.

До началото на шампионата Славия ще тренира на своята база в София. В първия кръг от новата кампания столичани гостуват на завърналия се в елита Етър.

състав на Славия: Николай Кръстев, Ертан Томбак, Емил Мартинов, Валентин Петров, Венцислав Керчев, Людовик Соарес, Емил Стоев, Иван Минчев, Галин Иванов, Кристиан Добрев, Йон Бакеро (Денислав Александров, Виктор Генев, Чунг До, Натан Гасама, Кристиян Стоянов, Роберто Райчев, Владимир Николов Георги Търтов)